Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - ulka88

Strony: [1]
1
Dział ogólny / Odp: Organizacja ślubu i wesela
« dnia: Lipiec 28, 2023, 07:47:43 pm »
Możecie  jak najbardziej pozostać przy Polsce, bo tutaj też jest wiele magicznych miejsc. Chociażby Zakopane  - ma swój niebywały urok. Jakby c tutaj https://czteryporyroku.pl/pl/oprawa-weselna/blogoslawienstwo-przed-slubem   macie świetną miejscówkę na wesele, poprawiny, nawet  znajdziecie ciekawe opcje na błogosławieństwo przed ślubem.

2
Pytania i odpowiedzi / Odp: Jak znaleźć pracę?
« dnia: Maj 02, 2023, 09:42:14 am »
A może tak warto byłoby przykładowo otworzyć swój biznes? Myślę, że to dobra opcja.... Ja tak właśnie robię i niedługo będę otwierać swój lokal gastro. Póki co szykuję sobie miejscówkę i tutaj  https://www.gastromania.cz/varne-stolicky.html  niedługo będę kupować fachowe wyposażenie. Także super...

3
Dział ogólny / Odp: Tanie loty do Paryża
« dnia: Kwiecień 21, 2023, 05:32:28 pm »
To o czym przy okazji warto tutaj wspomnieć, to również o wyborze odpowiednich walizek, ponieważ to wam zapewni pełen komfort podczas podróży. Z  tego co wiem firma Solier, właśnie oferuje bardzo dobre produkty  w tym zakresie, po za tym ich kabinowa walizka jest naprawdę też korzystna cenowo.

4
Dział ogólny / Odp: Jak kreatywnie szukać pracy?
« dnia: Sierpień 26, 2022, 07:06:41 pm »
Najlepiej w sieci poszukiwać sobie pracy, bo jakby nie było tutaj dostępne są najróżniejsze oferty i myślę, że nie ma tutaj  z tym problemu.  Ja sama teraz znalazłam dodatkową pracę dla siebie i bardzo mi się podoba - działam jako konsultantka i jestem zadowolona. Jakby co avon infolinia wam odpowie na pytania - jak to wszystko działa.

Strony: [1]